MĚNÍM SVŮJ ŽIVOT

 

Toužíte změnit svůj život?

Nebo aspoň ovlivnit k lepšímu to, co prožíváte?

 

   

Naučte se 2 mocné techniky pro změnu:

→     Správné formulace pro změnu myšlenek a emocí

 →     Účinné symboly lásky k ochraně a harmonizaci

 

Vše najdete v e-booku - zadejte svou adresu a stáhněte si ho zdarma

MYŠLENKA JE ENERGIE

Řadu let se věnuji práci na sobě, protože chci žít podle svých představ a vím, že svými myšlenkami vytvářím budoucnost. Vyzkoušela jsem spoustu metod, naučila se různé techniky a nakonec využila jen některé. Ty, které používám, jsou jednoduché, zaberou minimum času a lze je provádět kdekoliv. Potřebuji k nim jen svou mysl, dvě tužky a papír. Používám je denně z různých důvodů pro sebe i pro své přátele a klienty, abychom se cítili lépe, abychom své životy prožívali radostněji a dostali to, po čem toužíme.

ALENA VYCHODILOVÁ

Jsem žena dvou profesí – nejdřív jsem se stala architektkou, posléze život zařídil, abych se stala i terapeutkou. Pomáhám lidem nalézt a odstranit příčiny jejich problémů. Řadu z těchto problémů znám z vlastního života.
Používám metodu, která vznikla spojením automatické kresby a práce s myšlenkami. Automatická kresba mi pomáhá proniknout hluboko do skrytých příčin problémů, ať se jedná o vztahy, zdraví, práci, bydlení nebo cokoliv jiného. Kresba a určité formulace pak tyto problémy mění v neškodné informace a osvobozují klienta od trápení.
Ověřila jsem si, že nestačí jen začít myslet pozitivně, ale že je potřeba zbavit se starých návyků a myšlenkových stereotypů, které způsobují problémy v našich životech.

PROČ FORMULACE     A    PROČ SYMBOLY LÁSKY

Naše myšlenky proměňují vnitřní pocity a tělo na ně reaguje. Abychom byli zdraví, měli zdravé vztahy a v životě se nám dařilo, potřebujeme vytvářet myšlenky pozitivní. V životě je však řada situací, kdy se nám nedaří, prožíváme pocity a myšlenky negativní. Účinek těchto myšlenek můžeme vymazat vhodnými formulacemi.

ba

 

ba

 

 

Tři jednoduché symboly pro kruh, spirálu a nekonečno tvoří společně silný a účinný symbol pro transformaci na všech úrovních /vlevo/. Tento symbol posiluje, uzdravuje a léčí Láskou - nejvyšší a nejdokonalejší vibrací vesmíru. Kreslí se přes obrázky, fotky, napsaná slova a myšlenky, které jsou nabity negativní vibrací.

Teď vás možná napadlo:      BUDU NA TO STAČIT I JÁ?  

Určitě ANO.
Zjednodušila jsem celou metodu tak, aby ji mohly používat i děti. Aniž byste se snažili najít skrytou příčinu svých problémů, budete rovnou používat léčivé a transformační myšlenky a kresby, jejichž účinnost si ověřuji již 15 let. Postup je jednoduchý, změna však snadná a rychlá být nemusí. Začněte proto hned.

Ano, chci se naučit tyto dvě techniky

MOJE KNIHY / PROJEKTY

Pokud chcete vědět víc o příčinách problémů, napsala jsem již 3díly knihy„Svět je kouzelná hra energií“. Dozvíte se v nich nejen jak používat automatickou kresbu, ale i mnoho informací o tom, jak život skutečně funguje, co spouští životní krize, konflikty a zdravotní problémy. A samozřejmě i návody, jak je odstranit.

A co říkají o této metodě mí přátelé?

Naše seznámení s Alčou se událo před několika lety jako obyčejné seznámení klienta a terapeuta. Byla jsem zvědavá, co mi může přinést automatická kresba do mého života, nevěděla jsem o ní nic. Dnes už vím mnohé. Díky Alče jsem zvládla nejen můj celoživotní strach ze psů, ale její postřehy mě obohacují stále a někdy až trochu děsí svou syrovou pravdivostí. Dnes jsme dobré kamarádky.

Eliška Slaninovátanečnice

Já osobně věřím, že věci se nedějí jen tak náhodou. Už od dětství sbíráme přesvědčení, mylné názory a vzorce myšlení, které nás bohužel nežádoucím způsobem ovlivňují. Alenka propojuje osvědčené metody a techniky, které postupně odbourávají tato mnohdy hluboce zakořeněná přesvědčení a která nám zbytečně komplikují život, aniž bychom to vůbec tušili. Alenku Vychodilovou už znám pár let. Pokud se vám v životě stále dokola opakují stejné a hlavně nechtěné situace (problémy s kolegy v zaměstnání, s partnerem, rodiči, dětmi atd..) a chcete to opravdu změnit, doporučuji se s ní spojit.

Marcel Duda BrnoRealitní makléř

Alena Vychodilová je úžasná a moudrá žena, která dokáže s klidem sobě vlastním poradit v každé situaci. Její terapie mi byly vždy velkým přínosem. S úžasem jsem pozorovala souvislosti, které kresbou vyšly najevo a které Alča následně harmonizovala. Má úžasnou intuici, nadhled a vědomosti z mnoha oblastí života. Umí skvěle povzbudit, jednoduše vysvětlit situaci a navrhnout jednoduchá řešení. Těším se na každé setkání s ní.

Iva Coufalová, koučující astroložkawww.genessismi.cz